ostalo
Pakiranje: 35 g
Cena na enoto: 371,14 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
40 g
9,79 €
13,99 €
349,75 €/kg
70 g
8,81 €
12,59 €
179,86 €/kg
spar vital
90 g
5,59 €
7,99 €
88,78 €/kg
6,29 €
8,99 €
224,75 €/kg
ds
250 g
2,99 €
3,49 €
13,96 €/kg
mediterra
200 g
6,19 €
30,95 €/kg
minute
1,29 €
1,69 €
8,45 €/kg
bimed
120 g
2,44 €
29,08 €/kg
L INSALATA
1,49 €
1,56 €
7,80 €/kg
100 g
1,19 €
14,90 €/kg
spar natur pur
0,99 €
9,90 €/kg
spar