proteini.si
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 32,38 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
350 g
19,99 €
57,11 €/kg
1 kg
9,99 €
10,99 €
10,99 €/kg
10,29 €
400 g
16,49 €
23,99 €
59,98 €/kg
16,99 €
23,49 €
58,73 €/kg
dorina
80 g
2,79 €
34,88 €/kg
2,69 €
33,63 €/kg
2,65 €
33,13 €/kg
alpro
1,99 €
2,59 €
6,48 €/kg
1,68 €