starbucks
Pakiranje: 129 g
Cena na enoto: 49,53 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
nescafe
145 g
6,49 €
44,76 €/kg
illy
121 g
8,99 €
11,39 €
94,44 €/kg
99 g
65,56 €/kg
TUŠ IZDELEK
200 g
3,44 €
17,20 €/kg
350 g
6,04 €
17,26 €/kg
spar natur pur
500 g
6,39 €
7,99 €
15,98 €/kg
100 g
1,65 €
16,50 €/kg
4,29 €
21,45 €/kg