coca-cola
Pakiranje: 2,64 L
Cena na enoto: 0,91 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 L
1,69 €
1,15 €
1,15 €/L
1,5 L
5,24 €
6,99 €
4,66 €/L
1,39 €
1,39 €/L
1,69 €/L
night orient
750 ml
6,49 €
8,79 €
11,72 €/L
fruc
500 ml
0,69 €
0,99 €
1,98 €/L
hell
250 ml
0,84 €
3,36 €/L
1,10 €
0,94 €
3,76 €/L
0,79 €
3,96 €/L
schweppes
1,88 €
1,93 €
1,93 €/L