bam
Pakiranje: 220 g
Cena na enoto: 30,36 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
220 g
6,69 €
30,41 €/kg
200 g
8,49 €
42,45 €/kg
TUŠ IZDELEK
1 kg
4,39 €
4,39 €/kg
golden bridge
60 g
0,59 €
9,83 €/kg
sante
300 g
3,69 €
4,38 €
14,60 €/kg
4,59 €
15,30 €/kg
370 g
3,81 €
10,30 €/kg
375 g
2,45 €
3,09 €
8,24 €/kg
finest bakery
400 g
3,36 €
8,40 €/kg
nescafe
112 g
5,98 €
5,99 €
53,48 €/kg
blend me up
3,99 €
4,99 €
24,95 €/kg