mulino bianco
Pakiranje: 168 g
Cena na enoto: 12,44 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
400 g
3,49 €
3,99 €
9,98 €/kg
800 g
2,89 €
3,61 €/kg
MIDI
300 g
2,59 €
8,63 €/kg
belvita
250 g
2,99 €
2,39 €
9,56 €/kg
330 g
1,99 €
7,24 €/kg
loacker
175 g
2,49 €
14,23 €/kg
1,75 €
5,83 €/kg
2,19 €
8,76 €/kg
2,29 €
9,16 €/kg
sorini
70 g
1,34 €
2,69 €
38,43 €/kg