knorr
Pakiranje: 62 g
Cena na enoto: 9,35 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
80 g
1,99 €
1,49 €
18,63 €/kg
120 g
0,00 €
2,99 €
24,92 €/kg
2,19 €
18,25 €/kg
3,39 €
28,25 €/kg
48 g
0,99 €
41,46 €/kg
31,04 €/kg
40 g
1,59 €
1,19 €
29,75 €/kg
39,75 €/kg
2,09 €
17,42 €/kg
70 g
29,86 €/kg
spar natur pur
62 g
15,97 €/kg