maestro
Pakiranje: 140 g
Cena na enoto: 24,21 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
15 g
1,09 €
1,45 €
96,67 €/kg
TUŠ IZDELEK
70 g
1,65 €
23,57 €/kg
28 g
0,87 €
31,07 €/kg
NALDONI
140 g
3,95 €
28,21 €/kg
agona
200 g
6,49 €
32,45 €/kg
3,99 €
19,95 €/kg
25 g
0,69 €
27,60 €/kg
3,49 €
17,45 €/kg
bufo organic
4,49 €
64,14 €/kg
1,61 €
8,05 €/kg
2,24 €
11,20 €/kg