makprogres
Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 5,79 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
TUŠ IZDELEK
750 g
2,49 €
2,79 €
3,72 €/kg
hrusty
45 g
0,59 €
13,11 €/kg
mogyi
150 g
1,99 €
2,99 €
19,93 €/kg
smoki
1,89 €
2,28 €
15,20 €/kg
2,29 €
15,27 €/kg
despar
180 g
1,39 €
1,59 €
8,83 €/kg
lorenz
110 g
25,36 €/kg
0,95 €
1,19 €
7,93 €/kg
spar natur pur
125 g
1,49 €
11,92 €/kg
s-budget
100 g
0,47 €
4,70 €/kg
krispper
25 g
1,60 €
91,60 €/kg
garden good
400 g
1,29 €
3,23 €/kg