zigante
Pakiranje: 200 g
Cena na enoto: 69,95 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
perutnina ptuj
200 g
1,95 €
2,79 €
13,95 €/kg
2,09 €
9,75 €/kg
mercator
1,39 €
6,95 €/kg
2,49 €
1,99 €
9,95 €/kg
MARKO ŽERAK
3,39 €
16,95 €/kg
1,29 €
1,89 €
9,45 €/kg
1,59 €
kras
250 g
4,68 €
6,69 €
26,76 €/kg
spar
400 g
2,57 €
6,43 €/kg
ave grill
480 g
5,49 €
6,99 €
14,56 €/kg