poli
Pakiranje: 1 kg
Cena na enoto: 11,99 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
220 g
2,02 €
2,69 €
12,23 €/kg
2,15 €
9,77 €/kg
120 g
1,99 €
1,49 €
12,42 €/kg
slim&fit
1 kg
18,99 €
18,59 €
18,59 €/kg
150 g
2,29 €
1,72 €
11,47 €/kg
1,71 €
15,27 €/kg
9,69 €
9,69 €/kg
9,99 €
9,99 €/kg
10,99 €
10,99 €/kg
kras
22,99 €
22,99 €/kg
4,99 €
8,49 €
8,49 €/kg
ave
11,99 €
11,99 €/kg