REGIOBLUM
Pakiranje: 200 g
Cena na enoto: 50,95 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
royal seeds
200 g
4,19 €
20,95 €/kg
vms
4,09 €
20,45 €/kg
bref
9,49 €
5,99 €
29,95 €/kg
9,79 €
1,39 €
plantella
1 kg
14,49 €
14,49 €/kg
150 g
8,49 €
5,09 €
33,93 €/kg
weisser riese
4,5 kg
31,99 €
21,99 €
4,89 €/kg
250 g
4,99 €
19,96 €/kg
ariel
2,2 kg
22,29 €
14,69 €
6,68 €/kg
taurus
1,79 €