chio
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 16,50 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
70 g
1,99 €
28,43 €/kg
280 g
3,49 €
4,99 €
17,82 €/kg
4,79 €
3,79 €
13,54 €/kg
130 g
2,29 €
1,69 €
13,00 €/kg
soletti
100 g
0,99 €
16,90 €/kg
fiorentini
2,99 €
29,90 €/kg
gorenjka
2,79 €
34,90 €/kg
3,59 €
35,90 €/kg
tuc
1,19 €
11,90 €/kg
1,29 €
12,90 €/kg
0,89 €