coca-cola
Pakiranje: 500 ml
Cena na enoto: 2,30 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
330 ml
1,39 €
4,21 €/L
0,82 €
1,09 €
3,30 €/L
1,14 €
3,45 €/L
TUŠ IZDELEK
500 ml
0,44 €
0,88 €/L
0,75 €
1,50 €/L
FRANKLIN & SONS
2,69 €
5,38 €/L
orangina
1,25 L
2,36 €
1,89 €/L
fructal
1,19 €
1,49 €
2,98 €/L
2,38 €/L
monster
1,89 €
3,78 €/L
0,45 €
0,90 €/L