EXPRESS
Pakiranje: 220 g
Cena na enoto: 16,32 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
t5m
144 g
2,99 €
20,76 €/kg
natureta
280 g
4,19 €
14,96 €/kg
3,99 €
14,25 €/kg
3,39 €
mikado
820 g
4,13 €/kg
minute
200 g
2,49 €
12,45 €/kg
podravka
60 g
0,97 €
1,29 €
21,50 €/kg
2,47 €
12,35 €/kg
1,85 €