mlinotest
Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 2,38 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
mercator
1 kg
1,69 €
1,34 €
1,34 €/kg
1,15 €
1,47 €
1,47 €/kg
400 g
1,67 €
2,39 €
5,98 €/kg
1,45 €
2,28 €
5,70 €/kg
450 g
1,89 €
1,49 €
3,31 €/kg
2,29 €
5,73 €/kg
despar
500 g
0,83 €
1,66 €/kg
zlato polje
2,09 €
2,99 €
PEK.PEČJAK
3,29 €
2,47 €
4,94 €/kg
barilla
2,49 €
4,98 €/kg
2,45 €
3,78 €/kg
billington´s
3,19 €
6,38 €/kg