TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 125 g
Cena na enoto: 10,80 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
180 g
1,39 €
7,72 €/kg
spar natur pur
125 g
1,19 €
1,49 €
11,92 €/kg
pringles
1,99 €
2,79 €
22,32 €/kg
100 g
0,49 €
4,90 €/kg
250 g
1,29 €
5,16 €/kg
chio
2,69 €
21,52 €/kg
1,95 €
2,15 €
ceremeal
1,89 €
15,12 €/kg