delamaris
Pakiranje: 95 g
Cena na enoto: 17,37 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
50 g
0,89 €
1,19 €
23,80 €/kg
625 g
7,99 €
12,78 €/kg
6,59 €
10,99 €
17,58 €/kg
90 g
1,89 €
21,00 €/kg
170 g
4,79 €
28,18 €/kg
2,81 €
4,68 €
27,53 €/kg
125 g
1,74 €
2,69 €
21,52 €/kg
1,52 €
2,54 €
20,32 €/kg
1,79 €
poli
95 g
0,96 €
1,29 €
13,58 €/kg
0,97 €