odlično
Pakiranje: 200 g
Cena na enoto: 9,95 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
1,79 €
1,45 €
7,25 €/kg
3,79 €
18,95 €/kg
3,77 €
18,85 €/kg
500 g
3,56 €
2,95 €
5,90 €/kg
4,22 €
21,10 €/kg
4,99 €
24,95 €/kg
garden good
1,49 €
2,59 €
5,18 €/kg
ültje
2,77 €
13,85 €/kg
2,49 €
2,15 €
10,75 €/kg
2,02 €
2,69 €
13,45 €/kg
150 g
3,49 €
23,27 €/kg
2,37 €
3,39 €
22,60 €/kg