Pakiranje: 500 g
Cena na enoto: 3,38 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
vamo
500 g
1,99 €
2,19 €
4,38 €/kg
2,29 €
4,58 €/kg
royal seeds
1,39 €
vms
70 g
2,09 €
29,86 €/kg
100 g
2,59 €
25,90 €/kg
250 g
3,29 €
13,16 €/kg
4,19 €
41,90 €/kg
3,99 €
39,90 €/kg