mogli
Pakiranje: 125 g
Cena na enoto: 9,60 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
gullon
125 g
2,09 €
16,72 €/kg
1,79 €
2,99 €
23,92 €/kg
choceur
300 g
2,89 €
2,69 €
8,97 €/kg
40 g
1,39 €
1,18 €
29,50 €/kg
60 g
1,69 €
1,99 €
33,17 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
sorini
70 g
1,34 €
38,43 €/kg
200 g
11,49 €
12,59 €
62,95 €/kg
odlično
29,95 €/kg