perutnina ptuj
Pakiranje: 170 g
Cena na enoto: 27,59 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
3,97 €
5,29 €
13,23 €/kg
500 g
5,24 €
6,99 €
13,98 €/kg
10,48 €/kg
200 g
3,99 €
19,95 €/kg
3,14 €
4,19 €
20,95 €/kg
250 g
2,99 €
15,96 €/kg
11,96 €/kg
5,59 €
100 g
1,57 €
2,09 €
20,90 €/kg