plazma
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 8,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1001 cvet
80 g
3,27 €
4,09 €
51,13 €/kg
4,19 €
52,38 €/kg
nutrisslim
500 g
8,38 €/kg
rise&smile
350 g
2,39 €
1,20 €
3,43 €/kg
mornflake
2,45 €
2,89 €
5,78 €/kg
weetabix
450 g
5,49 €
12,20 €/kg
VENOSTA
1 kg
4,29 €
4,29 €/kg
TUŠ IZDELEK
4,09 €/kg
nestle
310 g
13,52 €/kg
2,50 €
4,99 €
16,10 €/kg
4,89 €
2,93 €
9,45 €/kg