pečjak
Pakiranje: 400 g
Cena na enoto: 12,23 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
minute
1 kg
1,99 €
2,69 €
2,69 €/kg
500 g
5,79 €
11,58 €/kg
4,99 €
5,19 €
10,38 €/kg
300 g
6,29 €
6,69 €
22,30 €/kg
garden good
400 g
3,39 €
8,48 €/kg
zlato polje
3,14 €
4,48 €
11,20 €/kg
3,99 €
9,98 €/kg
vici
3,79 €
9,48 €/kg
ledo
4,98 €/kg
2,93 €
4,19 €
10,48 €/kg
2,99 €
7,48 €/kg