vitakraft
Pakiranje: 3 kg
Cena na enoto: 4,16 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
400 g
3,09 €
7,73 €/kg
600 g
5,46 €
9,10 €/kg
100 g
2,89 €
28,90 €/kg
15 g
1,88 €
1,89 €
126,00 €/kg
40 g
2,68 €
67,00 €/kg
85 g
0,89 €
10,47 €/kg
1 kg
3,95 €
3,99 €
3,99 €/kg
3,95 €/kg
3,94 €
54 g
1,09 €
20,19 €/kg
12 g
0,48 €
0,69 €
57,50 €/kg