argeta
Pakiranje: 95 g
Cena na enoto: 9,26 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
45 g
1,09 €
24,22 €/kg
0,74 €
0,99 €
22,00 €/kg
160 g
3,58 €
2,49 €
15,56 €/kg
2,15 €
22,38 €/kg
poli
95 g
0,97 €
1,29 €
13,58 €/kg
0,96 €
poli pate
kekec
50 g
0,59 €
1,19 €
23,80 €/kg