TUŠ IZDELEK
Pakiranje: 100 g
Cena na enoto: 7,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
125 g
1,19 €
9,52 €/kg
500 g
3,89 €
7,78 €/kg
kraš kiki
100 g
1,25 €
12,50 €/kg
0,99 €
1,29 €
12,90 €/kg
bronhi
0,80 €
1,33 €
13,30 €/kg
1,39 €
1,18 €
11,80 €/kg
1,35 €
13,50 €/kg
milka
1,99 €
13,90 €/kg
fiorentini
2,99 €
29,90 €/kg
gorenjka
2,79 €
3,49 €
34,90 €/kg
3,59 €
35,90 €/kg