fritz
Pakiranje: 330 ml
Cena na enoto: 3,91 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
schweppes
330 ml
1,44 €
4,36 €/L
jana
0,55 €
1,67 €/L
pepsi
0,74 €
0,99 €
3,00 €/L
0,59 €
coca-cola
1,39 €
4,21 €/L
0,82 €
1,09 €
3,30 €/L
1,14 €
3,45 €/L
pittinger
500 ml
0,53 €
1,06 €/L
1,5 L
0,56 €
0,37 €/L
0,45 €
0,90 €/L
staropramen
6,39 €
12,78 €/L