yippy
Pakiranje: 330 ml
Cena na enoto: 4,21 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
pepsi
330 ml
0,74 €
0,99 €
3,00 €/L
0,59 €
schweppes
1,44 €
4,36 €/L
jana
0,55 €
1,67 €/L
coca-cola
1,39 €
4,21 €/L
0,82 €
1,09 €
3,30 €/L
1,14 €
3,45 €/L
TUŠ IZDELEK
500 ml
0,75 €
1,50 €/L
1,5 L
0,95 €
0,63 €/L
GUTSY CAPTAIN KOMBUCHA
400 ml
2,99 €
7,48 €/L
VITAGO
200 ml
0,83 €
0,89 €
4,45 €/L
25 ml
0,49 €
19,60 €/L