mulino bianco
Pakiranje: 280 g
Cena na enoto: 9,96 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
chio
280 g
3,49 €
4,99 €
17,82 €/kg
4,79 €
3,79 €
13,54 €/kg
gorenjka
3,99 €
1,99 €
7,11 €/kg
14,25 €/kg
active zone
125 g
1,29 €
10,32 €/kg
spar natur pur
500 g
2,39 €
4,78 €/kg
jaffa
115 g
1,09 €
0,87 €
7,57 €/kg
150 g
1,69 €
11,27 €/kg
crispy
2,89 €
19,27 €/kg