Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
POMARANČA
2 kg
2,49 €
2,99 €
1,50 €/kg
krispper
25 g
1,60 €
2,29 €
91,60 €/kg
ostalo
minute
200 g
1,29 €
1,69 €
8,45 €/kg
bimed
120 g
2,44 €
3,49 €
29,08 €/kg
L INSALATA
1,49 €
1,56 €
7,80 €/kg
100 g
1,19 €
14,90 €/kg
spar natur pur
0,99 €
9,90 €/kg
s&z brez bz
1 kos
2,79 €
2,49 €/kos
spar
400 g
1,79 €
2,59 €
6,48 €/kg
mercator garden good
500 g
3,58 €/kg