lay's
Pakiranje: 110 g
Cena na enoto: 23,55 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
lorenz
110 g
1,39 €
2,79 €
25,36 €/kg
spar natur pur
125 g
1,19 €
1,49 €
11,92 €/kg
chio
280 g
3,49 €
4,99 €
17,82 €/kg
4,79 €
3,79 €
13,54 €/kg
san carlo
50 g
0,99 €
0,83 €
16,60 €/kg
100 g
1,99 €
19,90 €/kg
150 g
1,59 €
2,49 €
130 g
2,29 €
1,69 €
13,00 €/kg
orbit
14 g
0,89 €
63,57 €/kg
smarties
34 g
1,33 €
39,12 €/kg
balconi
2,69 €
3,19 €
11,39 €/kg