s-budget
Pakiranje: 9 L
Cena na enoto: 0,19 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 ml
0,29 €
1,16 €/L
dana
750 ml
1,15 €
1,53 €/L
TUŠ IZDELEK
500 ml
0,44 €
0,88 €/L
1,5 L
0,39 €
0,79 €
0,53 €/L
zala
0,89 €
1,18 €
0,79 €/L
1,19 €
1,09 €
2,18 €/L
1,69 €
1,13 €/L
staropramen
6,39 €
12,78 €/L
malfy
50 ml
2,81 €
56,20 €/L
pepsi
4,99 €
5,67 €
3,78 €/L