Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1 kos
1,19 €
1,39 €
1,39 €/kos
0,39 €
0,42 €
s&z brez bz
2,79 €
2,49 €
2,49 €/kos
2 kg
1,99 €
1,25 €/kg
spar natur pur
600 g
1,79 €
4,15 €/kg
ostalo
40 g
6,29 €
8,99 €
224,75 €/kg
minute
200 g
1,29 €
1,69 €
8,45 €/kg
bimed
120 g
2,44 €
3,49 €
29,08 €/kg
L INSALATA
1,49 €
1,56 €
7,80 €/kg
100 g
14,90 €/kg
0,99 €
9,90 €/kg
spar