Pakiranje: 200 ml
Cena na enoto: 6,45 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
fructal
700 ml
3,19 €
4,56 €/L
presad
1 L
3,99 €
3,99 €/L
2,63 €
3,76 €/L
minute
2,29 €
2,29 €/L
3,09 €
3,69 €
5,27 €/L
0,31 €
0,33 €
rauch
800 ml
3,89 €
4,86 €/L
RIO FRESH
180 ml
2,59 €
14,39 €/L
2,99 €