natureta
Pakiranje: 290 g
Cena na enoto: 7,90 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
2,12 kg
7,34 €
3,46 €/kg
4 kg
8,04 €
11,99 €
3,00 €/kg
8,99 €
2,25 €/kg
8,39 €
2,10 €/kg
coolhouse
290 g
4,99 €
17,21 €/kg
DITTMAN
5,49 €
18,93 €/kg
FRANZ JOSEF
314 g
1,75 €
5,57 €/kg
GRAN GUSTO
700 g
3,99 €
5,70 €/kg
300 g
5,83 €/kg
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
80 g
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg