chio
Pakiranje: 110 g
Cena na enoto: 12,18 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
200 g
3,59 €
17,95 €/kg
TUŠ IZDELEK
180 g
1,39 €
7,72 €/kg
spar natur pur
90 g
2,49 €
27,67 €/kg
sweet land
80 g
0,49 €
6,13 €/kg
let’s have a party!
1,09 €
dolcela
12 g
0,77 €
1,19 €
99,17 €/kg
eva
5,19 €
6,49 €
81,13 €/kg
lindt
150 g
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg