lu barni
Pakiranje: 30 g
Cena na enoto: 23,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
mentos
30 g
1,49 €
1,53 €
51,00 €/kg
mamia bio
1,23 €
41,00 €/kg
SLOVENSKE DOBROTE
500 g
4,59 €
9,18 €/kg
TUŠ IZDELEK
350 g
2,39 €
6,83 €/kg
ostalo
3,99 €
7,98 €/kg
rocky rice
18 g
0,89 €
49,44 €/kg
italiamo
225 g
1,19 €
5,29 €/kg
lindt
150 g
4,69 €
5,98 €
39,87 €/kg
4,95 €
5,99 €
39,93 €/kg
sorini
70 g
1,34 €
2,69 €
38,43 €/kg
200 g
11,49 €
12,59 €
62,95 €/kg
odlično
29,95 €/kg