chio
Pakiranje: 80 g
Cena na enoto: 10,00 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
280 g
3,49 €
4,99 €
17,82 €/kg
4,79 €
3,79 €
13,54 €/kg
150 g
1,99 €
2,59 €
17,27 €/kg
2,19 €
2,15 €
2,69 €
17,93 €/kg
1,95 €
130 g
2,29 €
1,69 €
13,00 €/kg
125 g
21,52 €/kg