quickbury
Pakiranje: 320 g
Cena na enoto: 8,72 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
300 g
3,05 €
10,17 €/kg
EDNA
320 g
2,67 €
8,34 €/kg
PANVIVIS
2,29 €
2,39 €
7,47 €/kg
spar
3,99 €
4,79 €
14,97 €/kg
mercator
1,39 €
4,34 €/kg
grano doro
don don
280 g
1,98 €
1,99 €
7,11 €/kg
2,19 €
7,82 €/kg
ditsch
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
1 kg
1,79 €
1,79 €/kg
jure
250 g
4,29 €
17,16 €/kg
PEK.GERŠAK
500 g
3,59 €
7,18 €/kg