belsad
Pakiranje: 870 g
Cena na enoto: 6,06 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
podravka
360 g
2,69 €
7,47 €/kg
2,58 €
2,19 €
6,08 €/kg
2,59 €
7,19 €/kg
natureta
650 g
4,09 €
3,09 €
4,75 €/kg
3,89 €
5,98 €/kg
3,11 €
700 g
3,99 €
2,39 €
3,41 €/kg
5,70 €/kg
2,89 €
uwe
3,19 €