hipp
Pakiranje: 180 g
Cena na enoto: 21,61 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
500 g
11,24 €
14,99 €
29,98 €/kg
800 g
20,24 €
26,99 €
33,74 €/kg
200 g
4,49 €
5,99 €
29,95 €/kg
250 g
5,82 €
23,28 €/kg
4,87 €
6,49 €
25,96 €/kg
190 g
2,06 €
2,75 €
14,47 €/kg
2,39 €
12,58 €/kg
2,79 €
14,68 €/kg