pedigree
Pakiranje: 68 g
Cena na enoto: 33,68 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
1,2 kg
7,36 €
6,13 €/kg
7,49 €
6,24 €/kg
5,49 €
7,29 €
6,08 €/kg
100 g
0,99 €
9,90 €/kg
0,89 €
0,95 €
9,50 €/kg
70 g
1,05 €
15,00 €/kg
0,79 €
11,29 €/kg
500 g
2,79 €
3,99 €
7,98 €/kg
2,92 €
3,89 €
7,78 €/kg
2,99 €