jure
Pakiranje: 150 g
Cena na enoto: 26,60 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
4,29 €
17,16 €/kg
500 g
6,99 €
7,29 €
14,58 €/kg
maretti
150 g
1,43 €
1,79 €
11,93 €/kg
1,49 €
9,93 €/kg
crispy
2,89 €
19,27 €/kg
2,99 €
19,93 €/kg
ostalo
1,69 €
11,27 €/kg