KMETIJA POŽAR
Pakiranje: 2,5 kg
Cena na enoto: 1,91 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
spar
2,5 kg
3,29 €
2,99 €
1,20 €/kg
mercator
2,79 €
2,69 €
1,08 €/kg
natureta
530 g
2,29 €
4,32 €/kg
2,19 €
4,13 €/kg
1 kg
1,59 €
1,49 €
1,49 €/kg
hengstenberg
400 g
1,98 €
5,48 €/kg
ds
3,49 €
3,49 €/kg
minute
200 g
1,29 €
1,69 €
8,45 €/kg
bimed
120 g
2,44 €
29,08 €/kg
100 g
1,19 €
14,90 €/kg
spar natur pur
0,99 €
9,90 €/kg