proteini.si
Pakiranje: 60 g
Cena na enoto: 16,50 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
350 g
19,99 €
57,11 €/kg
1 kg
10,29 €
10,99 €
10,99 €/kg
9,99 €
400 g
16,49 €
23,99 €
59,98 €/kg
16,99 €
23,49 €
58,73 €/kg
isostar
35 g
1,11 €
1,59 €
45,43 €/kg
1,03 €
1,29 €
36,86 €/kg
barebells
55 g
2,39 €
2,99 €
54,36 €/kg
heka
150 g
8,99 €
12,90 €
86,00 €/kg
2,23 €
2,79 €
50,73 €/kg