felix purina
Pakiranje: 1,02 kg
Cena na enoto: 7,34 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
85 g
0,79 €
0,65 €
7,65 €/kg
0,67 €
7,88 €/kg
cachet premium
1,02 kg
5,35 €
4,99 €
4,89 €/kg
friskies
6,99 €
6,85 €/kg
whiskas
6,39 €
6,26 €/kg
4,47 €
4,79 €
purina
5,99 €
340 g
2,49 €
7,32 €/kg
1,79 €