cantina mexicana
Pakiranje: 190 g
Cena na enoto: 12,32 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
340 g
2,94 €
4,19 €
12,32 €/kg
natureta
190 g
1,39 €
7,32 €/kg
1,19 €
1,34 €
7,05 €/kg
1,15 €
ostalo
2,59 €
3,99 €
21,00 €/kg
moj vrt
2,57 €
13,53 €/kg
990 g
5,99 €
6,29 €
6,35 €/kg
del monte
560 g
2,62 €
3,49 €
6,23 €/kg
TUŠ IZDELEK
3,19 €
eva
100 g
5,49 €
54,90 €/kg
schar
250 g
1,79 €
1,89 €
7,56 €/kg
kotanyi
40 g
1,75 €
2,19 €
54,75 €/kg