belvita
Pakiranje: 40 g
Cena na enoto: 9,50 €/kg
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
250 g
2,89 €
11,56 €/kg
2,99 €
2,39 €
9,56 €/kg
active zone
40 g
0,47 €
0,59 €
14,75 €/kg
n.a.!
1,35 €
1,59 €
39,75 €/kg
1,19 €
1,69 €
42,25 €/kg
spar
100 g
1,09 €
10,90 €/kg
s-budget
200 g
8,45 €/kg
lindt
3,19 €
4,49 €
44,90 €/kg
2,69 €
3,29 €
gorenjka
2,79 €
3,49 €
34,90 €/kg