ledo
Pakiranje: 120 ml
Cena na enoto: 18,25 €/L
Izdelki, ki bi vam lahko bili všeč
120 ml
1,89 €
15,75 €/L
800 ml
4,99 €
6,99 €
8,74 €/L
300 ml
2,79 €
3,99 €
13,30 €/L
280 ml
14,25 €/L
100 ml
2,69 €
26,90 €/L
planica
2,99 €
24,92 €/L
leone
540 ml
2,51 €
3,59 €
6,65 €/L
3,49 €
6,46 €/L
gelatissimo
660 ml
1,59 €
1,99 €
3,02 €/L
twix
258 ml
5,49 €
21,28 €/L